IMG_5803

Historia Magnetic Words

 

Wszystkie produkty w naszej ofercie łączy Magnes. Do wspólnej zabawy z naszymi dziećmi wykorzystujemy magnetyczne powierzchnie w domu, tj. lodówkę, kaloryfer, czy specjalną ściankę magnetyczną, ale także wielce dla dziecka tajemniczą, inspirującą do działania siłę przyciągania, którą ma Magnes.

 

Magnetic Words  powstało przypadkowo. Nie było planu na wielki biznes, nie myślałam o rzuceniu pracy. Magnetic Words powstało z potrzeby…

Pewnego dnia postanowiłam stworzyć kalendarz rodzinny, który pomoże nam zaplanować wspólny rytm dnia. 

Kalendarz powstał z potrzeby komunikacji.

W naszej czteroosobowej rodzinie, która żyje na wysokich obrotach brakowało fizycznego komunikatora, ogólnie dostępnego notatnika gdzie każdy w prosty sposób może zaplanować tydzień, miesiąc, regularną aktywność czy też ważne wydarzenie.

 

Zmaterializował się w ten sposób kalendarz magnetyczny. Zmagnetyzowany na lodówce czyli centralnym miejscu, idealnym do pozostawiania sobie wiadomości. Pomysł spodobał się naszym znajomym i ich przyjaciołom, więc pomyślałam, czemu nie, może nie tylko my tego potrzebujemy.

 

Jako mama dwójki urwisów staram się dać im to co najlepsze.
Kocham być mamą Tymona i Gucia, więc postanowiłam stworzyć  dla nich zabawki,  które będą niosły ciekawą treść i wspólną naukę (nie przeczę, że często uczymy się razem. Bo kto nie pomyli się i wymieni planety w kolejności?? Ja musiałam sobie przypomnieć ;).

 

Magnes przyciąga nie tylko dzieci

 

podpis